Kampinos
wycieczka, MTB

Data: 2011-06-04
Statystyki:

Dystans114.2 km Prędkość średniaAVS: 21.3 km/h Czas jazdySTP: 5:21 h Pogoda:

Słonecznie i upalnie od samego rana, chociaż jak zwykle zanim się zebrałem do wyjścia to zrobiła się już 15... dobrze, że dzień długi :-) Cel miałem taki, żeby obadać singiel na niebieskim szlaku kawałek za Górkami. Przejazd przez Bielański i Młociński klasycznie i bez nadmiernego kręcenia. W Kampinosie zatrzymałem się dopiero w Rysiu.

W Roztoce zatrzymałem się tylko spojrzeć na mapkę, bojkotując głupie baby z baru. Czerwony szlak do Zamczyska przez Karpaty jak zwykle bardzo fajny. Za Górkami z pomocą GPS'a po raz pierwszy od sam-nie-wiem-jak-dawna udało mi się nie zgubić szlaku i pojechać dobrze. Bez problemu trafiłem też na singla idącego wzdłuż drogi/niebieskiego szlaku. Idzie cały czas szczytem wydmy i jest przy tym całkiem długi. Sporo zjazdów i podjazdów, dość ciasno ale przez to ciekawie :-) Niestety jest też nieco zarośnięty.

Powrót zielonym do Roztoki, z tym że dalej zamiast pchać się w bagna ku uciesze komarzyc pojechałem prosto do Mariewa. Mocno już zmęczony przez Izabelin i WAT wróciłem do cywilizacji.

Mapa

© by ArteQ 2020